Kalendar natjecanja 2010
Datum |
Mjesto |
Tip natjecanja |
Siječanj |
||
04.-14. |
Kranjska Gora |
Pripreme (seniori i juniori)- spust, slalom i MV |
23.- 30. |
Novigrad |
Pripreme (seniori)- slalom |
25.- 31. |
Metković |
Pripreme (seniori i juniori)- spust |
Veljača |
|
|
06.02.-07.03. |
Sydney |
Pripreme (seniori)- slalom |
08.-14. |
Novigrad |
Pripreme (seniori)- spust |
19.-28. |
Metković |
Pripreme (seniori i juniori)- spust |
22.02.-14.03. |
Atena |
Pripreme (juniori)- slalom |
Ožujak |
|
|
5.-14.3. |
Metković |
Pripreme juniori i seniori MV |
08.-14. |
Sort |
Pripreme (seniori)- spust |
20. |
Zagreb |
Otvoreno Prvenstvo Grada Zagreba- slalom |
21. |
Zagreb |
Otvoreno Prvenstvo Grada Zagreba- spust |
22.03.-05.04. |
Charlotte |
Svjetski kup- slalom |
27.3. |
Zagreb |
Državno prvenstvo u maratonu sen i jun – MV |
27.3.-2.4. |
Zagreb |
Pripreme juniorske i sen. reprezentacije - MV |
29.03.-04.04. |
Sort |
Pripreme (seniori)- spust |
Travanj |
|
|
3.4. |
Rovigno |
Međunarodna regata 3 i 5 km sve kateg. - MV |
03.-11. |
Foix |
Pripreme (juniori)- slalom |
09.-11. |
Ljubljana |
Europski kup- rafting |
4.4. |
Apatin |
Otvorena međunarodna regata 5 km - MV |
4.-16. |
Skradin |
Pripreme juniorske i sen. reprezentacije - MV |
10.4. |
Bezdan |
Otvorena međunarodna regata 2 km - MV |
10. |
Osilnica |
Prvenstvo RH – klasična (seniori i juniori) i Izborna za juniore- spust |
11. |
Osilnica |
Prvenstvo RH – sprint (seniori i juniori) i Izborna za juniore- spust |
12.-18. |
Bratislava |
Pripreme (seniori)- slalom |
15.-18. |
Slunj |
Euro kup Korana 2010.- rafting |
17.4. |
Zagreb |
Kontrolno mjerenje 2x2 km – MV |
19.-25. |
Bovec |
Pripreme (seniori i juniori)- spust |
23.-25. |
Mantova (ITA) |
Međunarodna regata (seniori i juniori) – MV |
28.04.-01.05. |
Bled |
Pripreme (seniori i juniori)- spust |
29.4.-02.5. |
Brandenburg (GER) |
Međunarodna regata 94/95 godište – MV |
30. |
Solkan |
Izborna sprint (seniori i juniori)- spust |
Svibanj |
|
|
01. |
Varaždin |
Memorijal Siniša Razlog |
01. |
Bled- Sava Dolinka |
Klasična (seniori i juniori)- spust |
02.5. |
Beograd |
Međunarodna Đurđevdanska regata – MV |
03.-13. |
Ljubljana |
Pripreme (seniori)- slalom |
7.-9. |
Vichi (FRA) |
Svjetski kup 1 – mirne vode |
09. |
Slavonski Brod |
Regata „Slavonski Brod 2010“ – mirne vode |
14.-16. |
Ljubljana |
Međunarodno natjecanje- slalom |
15.5. |
Belišće |
Majski turnir gradova – mirne vode |
15.-23. |
Markkleeberg |
Pripreme (juniori)- slalom |
17.-23. |
Bovec |
Pripreme (seniori i juniori)- spust |
19.-25. |
Bratislava |
Pripreme (seniori)- slalom |
21.-23. |
Wildalpen |
Europski kup- rafting |
22.5. |
Zagreb |
Međunarodna kajakaška regata, Memorijal Matija Ljubek i kontrolno za sastav juniorske i seniorske reprezentacije – MV |
22. |
Bovec |
Izborna sprint (seniori)- spust |
23. |
Zagreb |
1. utrka Kupa RH 2010 - MV |
23. |
Bovec |
Izborna klasična (seniori)- spust |
23.-27. |
Zagreb |
Pripreme juniorske i sen. reprezentacije pred SK 2 – MV |
28.-30. |
Szeged (HUN) |
Svjetski kup 2 – mirne vode |
30.05.-06.06. |
Bratislava |
Europsko prvenstvo (seniori)- slalom |
Lipanj |
|
|
04.-06. |
Duisburg (GER) |
Svjetski kup 3 – mirne vode |
04.-14. |
Sort |
Svjetsko prvenstvo (seniori)- spust |
06. |
Slavonski Kobaš |
Regata „Oriolik 2010.“ – mirne vode |
11.-17. |
Zagreb |
Pripreme juniorske reprezentacije i U23 pred MR Bochum - MV |
12. |
Hrvatska Kostajnica |
Kup grada „Hrvatska Kostajnica 2010“ – MV |
13. |
Našice |
2. utrka Kupa RH 2010 – MV |
14.-20. |
Kraljevo |
Pripreme (juniori)- spust |
14.-21. |
Prag |
Svjetski kup- slalom |
14.-24. |
Foix |
Pripreme (juniori)- slalom |
16.-20. |
Bovec |
Svjetski kup – spust |
18.-20. |
Bochum (GER) |
58. Međunarodna regata za juniore i U23 – MV |
21.-28. |
Zoetermeer |
Svjetski kup- slalom |
21.-27. |
Lofer |
Svjetski kup- spust |
25.-27. |
Auronzzo (ITA) |
Međunarodna regata juniori i U23 – mirne vode |
26.-27. |
Tyn nad Vltavou (CZE) |
Maraton Svjetski kup 1 |
26.-27. |
Bratislava (SVK) |
Teen Cup/Junior Cup- slalom |
27. |
Runovići |
13. Kup Runovića „Runovići 2010“ – MV |
28.06.-04.07. |
Valtellina |
Svjetski kup- spust |
28.06.-05.07. |
Seo d`Urgell |
Svjetski kup- slalom |
Srpanj |
|
|
01.-11. |
Foix |
Svjetsko prvenstvo (juniori)- slalom |
02.-04. |
Trasona Asturias (ESP) |
Europsko seniorsko prvenstvo – mirne vode |
11. |
Prelog |
3. utrka Kupa RH 2010 - MV |
12.-22. |
Ljubljana |
Pripreme (seniori)- slalom |
15.25. |
Markkleeberg |
Pripreme (juniori)- slalom |
17.-18. |
Zagreb |
Državno prvenstvo RH za jun. i seniore - MV |
17.-26. |
Kraljevo |
Europsko prvenstvo (juniori)- spust |
19.-28. |
Zagreb |
Pripreme juniorske reprezentacije pred svjetsko |
24.-25. |
Brandenburg (GER) |
Maraton Svjetski kup 2 |
25. |
Zagreb |
4. utrka Kupa RH 2010 - MV |
29.7.-1.8. |
Moskva (RUS) |
Europsko juniorsko prvenstvo i 23 - MV |
31. |
Bohinj (SLO) |
Bohinj maraton – MV |
Kolovoz |
|
|
01.-08. |
Markkleeberg |
Europsko prvenstvo (U23 i juniori)- slalom |
02.-12. |
Ljubljana |
Pripreme (seniori)- slalom |
07. |
Petrinja |
Kup grada Petrinje „Lovrenčevo 2010.“ MV |
08. |
Zagreb |
5. finalna utrka Kupa RH 2010 - MV |
14.-15. |
Solkan (SLO) |
Teen Cup/Junior Cup- slalom |
14. |
Kopar (SLO) |
Međunarodna regata Capris 2010 – MV |
15. |
Pokupsko |
Kup Pokupskog 2010 – mirne vode |
17.-22. |
Bratislava |
Međunarodno natjecanje- slalom |
19.-22. |
Poznan (POL) |
Svjetsko seniorsko prvenstvo – mirne vode |
21.-22. |
Ljubljana (SLO) |
Teen Cup/Junior Cup- slalom |
20.-30. |
Česke Budejovice |
Pripreme i Teen Cup (juniori)- slalom |
23.8.-5.9. |
Jajce |
Pripreme Olimpijskih nada |
26. |
Donja Dubrava |
Prvenstvo RH- sprint (kadeti)- spust |
27. |
Donja Dubrava |
Prvenstvo RH- klasična (kadeti)- spust |
28. |
Donja Dubrava |
Prvenstvo RH (kadeti i juniori)- slalom |
29. |
Donja Dubrava |
Prvenstvo RH (seniori)- slalom |
Rujan |
|
|
01.-05. |
Merano |
Međunarodno natjecanje (juniori)- slalom |
01.-12. |
Ljubljana |
Svjetsko prvenstvo (seniori)- slalom |
05. |
Sisak |
Međunarodna pozivna regata „Sisak 2010“ – mirne vode |
18.09. |
Varaždin |
Varaždinski Maraton |
07.-18.9. |
Jajce |
Pripreme za SP u maratonu - MV |
10.-12. |
? |
Olimpijske nade - MV |
15.-19. |
Klagenfurt |
Međunarodno natjecanje (juniori)- slalom |
17.-19. |
Banja Luka |
Europski kup- rafting |
23.-26. |
Banyoles (ESP) |
Svjetsko seniorsko i juniorsko prvenstvo u maratonu |
25. |
Zagreb |
Međunarodni kajakaški maraton |
Listopad |
|
|
02. |
Ljubljana |
Maraton DV i MV |
08.-10. |
Česky Krumlov |
Maraton DV MV |
15.-17. |
Verona |
Maraton DV MV |
Studeni |
|
|
05.-12. |
Ardeche |
Pripreme i natjecanje (seniori i juniori)- spust |
06.-07. |
Omiš |
Prvenstvo Republike Hrvatske- rafting |
Prosinac |
|
|
26. |
Zagreb |
Memorijal Tibor Šaramo |
|
|
|